Poprzedni temat :: Następny temat
300 dni
Autor Wiadomość
RoBiNeK 

Zaproszone osoby: 20
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 45/49
 91%
Wysłany: 2007-06-01, 16:14   300 dni

za dziesięć dni kolejna setka wybije na naszym liczniku, jeśli chcecie aby nasze forum się rozwijało i było coraz bardziej ciekawsze to zapraszajcie znajomych, malutkim kroczkiem wkraczamy w rok istnienia naszego forum więc miło by było gdyby więcej użytkowników towarzyszyło nam , forum jak forum wiele jest takich, szczególnie wielotematycznych nawet nie liczę na to że się kiedykolwiek wybijemy, ale kto wie ? może jednak za jakiś czas znów dodam linki do głosowania w przeróżnych top listach, to na pewno nas wyróżni, z tego co pamiętam jednak utrzymywaliśmy się w top 10 na paru.....

Jak możesz pomóc i przyczynić się dla rozwinięcia forum ? nic prostszego zapraszaj znajomych , nawet ze swojego linku które masz w swoim profilu, a może przy okazji dostaniesz vip-a , to taki małe wyróżnienie dla osób które mają/miały jakieś znaczenie w rozwoju forum.
Co do vip-a to nadal mogą być potrzebne banery itd czekam na wasze pomysły, od przybytku głowa nie boli więc im więcej propozycji tym lepiej. więcej szczegółów co do vip-a znajduję się pod tym linkiem.

Reklamować można forum również w inny sposób, a więcej informacji jest pod tym linkiem.

Możemy zrobić aby to miejsce nie było tylko miejscem do "skrabania" ale także miejscem do którego zawsze można wrócić po pracy, miejscem gdzie przy domowym ognisku na przykład w zimowe wieczory można sobie posiedzieć w miłym towarzystwie.

Postarajcie się bo jednak te 10 zł miesięcznie płace, jak to Piotrek powiedział "koszty" jednego piwa, tak to małe baardzo małe koszty ..... ale jednak nie kto inny tylko ja i na dodatek za hosting który robi wiele nam jak widać niespodzianek, jeśli forum by się lepiej rozwijało to mogę chętnie potem przenieść forum na jeszcze lepszy hosting nawet i o większą kwotę niż ta obecna, dla mnie to nie problem ale muszę widzieć że się staracie bo na prawdę miło by mi było gdyby forum się rozwinęło, nic na siłę kto będzie chciał pomóc ten pomoże kto nie to nie.

Chyba tyle jeśli o czymś zapomniałem wspomnieć to dopisze to w między czasie.

Pozdrawiam

Każdy miły grymas twarzy dla mnie tyle znaczy ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi